Aşkım Pansiyon Kurallar

Aşkım Pansiyon Kurallar

Aşkım Pansiyon Kurallar

Aşkım Pansiyon Kuralları
Misafirlerimizin konaklamalarını daha konforlu hale getirmek için pansiyonumuz hakkında bazı bilgileri paylaşmanın önemli olduğunu düşünüyoruz.
Pansiyon Giriş Saati (Check-in): 13:00
Pansiyon Çıkış Saati (Check-out): 11:00
İnternet erişimi (Wi-Fi) – ücretsizdir-
Kimlik Yükümlülüğü
Konaklayacak misafirlerin otele giriş esnasında pasaport veya kimlik kartını ibraz etmesi gerekmektedir.
Sigara: Yerel yasalar nedeniyle otelin kapalı olan genel alanlarında sigara içmeye izin verilmemektedir. Misafir tercihine göre sigara içilen oda seçeneği sunulmaktadır.
Alkollü İçecek Servisi
Alkollü içecek servisi ve satışımız yoktur.
Evcil hayvan
Pansiyonumuza evcil hayvan kabul edilmektedir. 
Erken Giriş
Saat 13:00’ten önce pansiyonumuza giriş mi yapmak istiyorsunuz? Resepsiyon’a geldiğinizde veya rezervasyon aşamasında erken giriş isteğinizi bildiriniz. Size hazır oda bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Erken giriş için hazır oda garantisi yoktur. Bu imkan odaların boş olmasına ve kat hizmetlerinin temizlik programına bağlıdır.
Garantili olarak erken giriş istiyorsanız isteğinizi teyit ediniz. Erken girişi garanti etmek için bir gece önceden oda satılmamaktadır. Bu nedenle garantili erken giriş için bir gecelik ücret hesabınıza eklenir.
Erken Çıkış
Eğer programınızda değişiklik olup erken ayrılmanız gerekiyorsa, lütfen ayrılacağınız gün saat 11:00′ ye kadar resepsiyon ‘a bilgi veriniz. Erken ayrılmanız neticesinde, kalan günlerin ücret toplamının %50’si hesabınıza eklenir.
Geç Ayrılma
Otelimizden 12:00’den sonra mı ayrılmak istiyorsunuz? Resepsiyona geç ayrılma isteğinizi bildiriniz. Odaların müsaitliğine göre odanızı sizin için tutmaya çalışacağız. Geç çıkışlar için hesabınıza ilave ücret eklenebilir. Resepsiyon veya rezervasyon ofisimizden bilgi alabilirsiniz.
Çocuklar
 Rezervasyon aşamasında isteğinizi teyit ediniz. Yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Bekleme Listesi
Pansiyonumuzun dolu olduğu bir tarih için talebinizi bekleme listesine alabiliriz ve yer açılması durumunda talebinize öncelik veririz. Rezervasyon ofisimiz ile iletişim kurunuz.
İptaller
İptal kuralları rezervasyonunuzun fiyatına ve tarihine bağlı olarak değişebilir. Lütfen iptal koşullarından emin olmak için rezervasyon onayına bakınız.. Daha fazla bilgi için lütfen arayın.

Aşkım Pansiyon Avşa